Witaj,

Nazywam się Sebastian Jurek. Moją pasją jest Analiza (AT) rynków. Praktykuję ją od wielu lat, z sukcesami. Nie oznacza to, że w moim tradingu nie pojawiają się również porażki. Jest to naturalny element handlu. Od 2019 roku przygotowywałem analizy dla bithub a od października 2020 prowadzę własny kanał na YouTube. 

Ogromną satysfakcję sprawiają mi dwie sytuacje: kiedy osoby twierdzące, że AT nie działa przekonują się po raz kolejny, że nie miały racji oraz kiedy cena zachowuje się zgodnie z moimi przewidywaniami mimo, że wokół słyszę że będzie dokładnie odwrotnie.

 W swoim życiu miałem okazję obserwować, jak zachowują się ludzie przychodzący do kasyna i szukający tam szansy na wygraną. Na rynkach finansowych obserwuję dokładnie takie emocje. Dlatego właśnie chcę szerzyć wiedzę o AT – dzięki jej zastosowaniu trader podejmuje wyważone, zaplanowane decyzje w oparciu o opracowany wcześniej setup, zamiast obstawiać spadki lub wzrosty w oparciu o przeczucia, które znaczą tyle, co rzut monetą. 

Prawdziwy styl życia Tradera to nie pokazywanie zdjęć supersamochodów w tle czy rozsypanej gotówki na laptopie tylko realna niezależność finansowa od stereotypowego stylu życia.

Ta strona, Grupa oraz Akademia powstały w odpowiedzi na zapotrzebowanie Internautów którzy prosili o możliwość nauczenia się mojej metodologii.

 Zapraszam!